Yönetici Konsolu

Yönetici Konsolu

Kuruluşunuz için Google Apps'ı yönetin

Güvenlik ve denetim

Merkezi yönetim, kurulum ile yönetimi hızlı ve kolay hale getirir. Kullanıcılar ekleyip kaldırın, gruplar oluşturun ve 2 adımlı doğrulama ve Tek Oturum Açma gibi güvenlik seçenekleri ekleyin.

Mobil cihaz yönetimi

Uygulamaları çalışanlara dağıtın ve çalışanların iOS/Android cihazlarındaki verileri güvende tutun. Mobil yönetim işlevlerini kullanarak uygulamaları dağıtıp çalışanların kısa sürede hazırlanmasını sağlayabilir, kullanım bilgilerini görebilir, güvenlik ayarlarını yönetebilir, cihazları uzaktan kilitleyebilir veya silebilirsiniz.

7/24 destek ve güvenilirlik

7 gün 24 saat, telefon veya e-posta üzerinden Google desteği ile iletişim kurun. Destek ekibimiz ve birinci sınıf veri merkezi ağlarımızla size gereken tüm desteği sağlarız.

Yüzlerce üçüncü taraf uygulaması

CRM, proje yönetimi, uyumluluk ve daha fazla konuda (tümü tek oturum açma ile kullanılabilir) entegre çözümler bulmak için Google Apps Marketplace'i kullanın.

Gelişmiş analiz ve raporlama

Şirketinizin Google Apps kullanımını izleyin ve şüpheli etkinlikler hakkında uyarılar alın. Denetim özellikleri size değişikliklerin bir kaydını sağlar, böylece tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirleyebilirsiniz.

Hızlı sorun çözme için Mobil Yönetici uygulaması

Android veya iOS için Google Yönetici uygulaması yöneticilere kendi hesaplarını hareket halindeyken yönetme olanağı sağlar. Kullanıcılar ekleyin, şifreleri sıfırlayın, denetim günlüklerini görüntüleyin, destek ile iletişim kurun ve daha pek çok işlem gerçekleştirin.