Profesyonel Destek Anlaşmaları

serv_1Fokus Bilişim olarak Müşterilerimizin önceden belirlenmiş servis türleriyle kısıtlı kaldığını ve ileriki günlerde sözleşme kapsamına girmeyen pek çok türde servise ihtiyaç duyabildiklerini biliyoruz. Vermiş olduğumuz destek sözleşmelerinde , tüm servis türlerini esneyebilen bir yaklaşımla destekleyebilmekteyiz.
Firmamız şablon sözleşmeler yerine her müşterinin ihtiyaç ve alt yapısına uygun bakım onarım sözleşmeleri tasarlar. Sınırsız destek verilmesi gereken hizmet ve bakım türleri belirlendikten sonra, anlaşmaya dönemsel olarak, istenen her türlü bilgisayar hizmeti için kullanılabilen, teknik servis saatleri eklenir. Müşteri bu saatleri dönem içinde Fokus Bilişim Profesyonel Destek anlaşması kalite standartlarında istediği amaçlar için kullanabilir.

Profesyonel Destek Anlaşmalarının Avantajları;

Öncelik: Fokus Bilişim’in Profesyonel Destek Anlaşması gerçekleştirdiği müşterilerine tanıdığı öncelik ile, arızalara anlaşma çerçevesinde saptanan süre içinde müdahale edilir, sistemin kesintisiz çalışması sağlanır.

Geniş Ürün Desteği: Her biri ayrı uzmanlık gerektiren ürün ve uygulamalarda profesyonel destek sağlanması

Kritik Uygulamalara Sınırsız Destek: -Server, network alt yapısı gibi tüm sistemin çalışmasını etkileyen kritik problemlerde mesai saati gözetilmeden 7/24 hizmet verilir.

Periyodik Bakımlar: Sistemin genelinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak koruyucu bakım önlemlerinin alınması sağlanır.

Envanter: Sözleşmeli müşterilerin genel yazılım ve donanım envanterleri güncel olarak tutularak, servis kalitesi ve hızı artırılır.

Konsinye Cihaz: İsteğe bağlı olarak kritik donanımlar için arıza giderilinceye kadar Fokus Bilişim tarafından konsinye cihaz bırakılır.

Raporlama: Müşteriye verilen dönemsel raporlarla servis kalitesi ve durumu sorgulanabilir.

Fiyat Avantajı: Tek tek hizmet almaya göre, sözleşme kapsamında düzenli hizmet daha ekonomiktir.
Hizmetlerimiz parça dahil veya hariç olmak üzere (Ürün Bazlı, Saat Bazlı, Çağrı Bazlı) müşterinin ihtiyacına göre uyarlanıp, en uygun model oluşturulur.