İşleri hızlandırın

İşlerin daha hızlı yürümesini sağlayın

Google Apps; faturalandırma, bütçeleme, planlama ve diğerleri gibi günlük görevlerin akıcı hale gelmesine yardımcı olabilir. Google Dokümanlar’da bir fatura şablonu oluşturabilir, tek bir e-tabloyu paylaşarak bütçenizi dengeleyebilir veya Google Takvim’in ekibiniz için toplantı zamanları önermesine izin verebilirsiniz. Zaman kaybettiren bu engelleri ortadan kaldırarak Google Apps, gerçekten önemli olan işlerde çalışarak kullanmanız için size zaman yaratır.

Milyonlarca kişinin zaten bildiği ve kullandığı araçlar

Gmail, Google Dokümanlar ve Google Takvim zaten tüm dünyada milyonlarca kişi, işletme ve kuruluş tarafından kullanılmaktadır. Bu, çalışanlarınızı eğitmek veya bu araçları kullanmayı kendiniz öğrenmek için daha az zaman harcayacağınız anlamına gelir.

Arayın ve paylaşın

Bulunması zor e-postaları, dokümanları, proje sitelerini veya dosyaları aramak için zaman kaybetmeye son! Google Apps ile her şey tek bir yerde durur, güçlü arama özelliğimiz sayesinde kolayca bulunur (sıralama ve dosyalamaya gerek kalmaz) ve yalnızca birkaç tıklamayla dilediğiniz herkesle paylaşılır.

BT departmanına daha az başvurun

Google Apps’ın en güncel sürümünü kullanmak için tarayıcınızın yenile düğmesine basmak varken yazılım güncellemesi ve yama yüklemekle neden zaman kaybedesiniz ki?