Görünmez BT

Gerçekten çalışan, görünmez bir BT

BT altyapınızı yönetmekle daha az zaman harcayın. Çalışanlarınız, en yeni özellikler ve güvenlik güncellemeleri dahil, her zaman en son yazılıma erişir. Sunucu satın almanız veya bulundurmanız gerekmez, her şey tek bir arayüzden yönetilebilir.

Google Apps’ın kurulumu hızlıdır, şirketinizle birlikte büyüyebilir ve kullanıcı başına aylık yalnızca €4: Aylık yalnızca iki fincan kahve fiyatı.

3 adımda etkin ve çalışır hale gelir

Yalnızca üç adımda işletmeniz özelleştirilmiş e-posta adresleriyle (siz@isletmeniz.com.tr) Google Apps’ta etkin ve çalışır hale gelebilir. Web adresiniz yoksa bir adres edinmenize yardımcı olabiliriz. İşletmeniz büyüdükçe yalnızca birkaç tıklamayla yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz.

Zamandan ve paradan tasarruf edin

Google Apps’ın fiyatı kullanıcı başına aylık yalnızca €4. Ayrıca, kendi sunucularınızı veya istemci yazılımınızı satın almanız ya da bulundurmanız gerekmez, böylece o kalemden de tasarruf edersiniz.

Yamalara son

Google Apps otomatik olarak güncellenir. Böylece BT ekibiniz yamaları indirme ve dağıtma zahmetinden ya da geciken güncellemelerin yarattığı güvenlik riskleriyle karşılaşmaktan kurtulur. Ürün güncellemeleri dahil, her şeyi Google sunucuları üzerinden yöneterek işleri kolaylaştırırız.

Yeni özellikler hazır olur olmaz hizmetinizde

Ürünlerin bir sonraki sürüme yükseltilmesi için yıllarca beklemeyi unutun. Google Apps siz her giriş yaptığınızda güncellenir, böylece en yeni özellikleri hazır oldukları anda kullanmaya başlarsınız. Bu yenilikler de sık sık hazırdır, neredeyse her hafta işletmenize yarar sağlayabilecek güncellemeler yaparız.

Donanım veya istemci yazılımı gerekmez

Google Apps’ı kullanmak ve güncel tutmak için ihtiyacınız olan tek şey bir İnternet tarayıcısıdır. Bu, artık özel donanım veya istemci yazılımı kurmak ve bunların bakımını yapmak zorunda kalmayacağınız anlamına geliyor; böylelikle siz de tüm bunların çalışmasını sağlamak için harcadığınız zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

7/24 müşteri desteğimize güvenin

Her zaman telefon veya e-postayla yardım etmeye hazırız.