Gmail

Gmail

Özel e-posta (@sirketiniz.com) ve çok daha fazlası

Alan adınız için iş e-postası

Profesyonel e-posta adresleri ile müşteri güveni inşa edin. Şirketiniz için gereken sayıda grup e-posta listesi oluşturun, örneğin satis@sirketiniz.com.

Bağlantı olmasa bile mobil cihazlarda e-posta

Güçlü iOS ve Android uygulamalarına sahip olun. Tüm mobil cihazlarda ve masaüstü bilgisayarlarda, İnternet bağlantınız yokken iletileri okuyabilir ve ileti taslakları oluşturabilirsiniz; tekrar çevrimiçi duruma geçtiğinizde iletileriniz gönderilecektir.

Sohbet ve video özellikleri sayesinde e-postanın ötesine geçen iletişimler

Hangouts ile doğrudan gelen kutunuzun içinden bir iş arkadaşınızla sohbet edin, bir müşterinin telefon numarasını çevirin, bir video toplantı başlatın veya video toplantıya katılın.

Mevcut arayüzünüz ile uyumlu

Gmail uygulaması Microsoft Outlook, Apple Mail ve Mozilla Thunderbird gibi masaüstü istemcilerle uyumlu çalışır. Outlook kullanıcıları e-postaları, etkinlikleri ve kişileri Google Apps ile senkronize edebilir.

Outlook ve eski hizmetlerden kolay taşıma olanağı

Outlook, Exchange veya Lotus'taki e-postalarınızı, önemli iletilerinizi korumaya yardımcı olan özel araçlarla kolayca taşıyın.

%99,9 çalışma süresi garantisi, %0 planlı kesinti

Google'ın 365 gün, 7/24 kesintisiz hizmet alacağınız üstün sunucularına güvenin. Otomatik yedeklemeler, spam'den koruma ve endüstri lideri güvenlik önlemleri işletmenizin verilerini korumanıza yardımcı olur.