Formlar

Formlar

Herkes için oluşturulması kolay anketler ve formlar

Bir doküman oluşturduğunuz kadar kolayca bir form oluşturun

Birden çok soru türü arasından seçim yapın, soruları sürükleyip bırakarak yeniden düzenleyin ve değerleri bir listeye kopyalayarak kolayca özelleştirin.

Müşterilere profesyonel görünüme sahip anketler gönderin

Güzel görünümlü anketler değerli bilgiler edinmek için müşterilerle iletişim kurmanıza yardımcı olur. Yanıtlayan kişilere harika bir anket deneyimi yaşatmak için resimler, videolar ve özel mantık ekleyin.

Otomatik özetlerle yanıtları analiz edin

Yanıtları gerçek zamanlı olarak görün. Ham verilere istediğiniz zaman erişip bu verileri Google E-Tablolar veya başka bir yazılımla analiz edebilirsiniz.

Formları bir e-posta, bağlantı veya web sitesi aracılığıyla paylaşın

Formları web sitenize yerleştirerek veya Google+, Facebook ya da Twitter üzerinden paylaşarak bunları belirli kişilerle veya geniş bir hedef kitleyle kolayca paylaşabilirsiniz.

Daha akıllı formlar oluşturun

Veri doğrulama kuralları e-posta adreslerinin doğru biçimlendirildiğinden, tarihlerin doğru olduğundan ve kullanıcıların önceki yanıtlarını temel alan doğru soruları aldığından emin olmanızı sağlar.

Soruları birlikte oluşturun, sonuçları birlikte analiz edin

Gerçek zamanlı ortak çalışma formunuzu daha hızlı oluşturmanızı sağlar ve diğer kişilere dosyanın birden çok sürümünü göndermek zorunda kalmadan sonuçları birlikte analiz etmenize olanak tanır.