E-Tablolar

E-Tablolar

Gelişmiş, hızlı, çevrimiçi e-tablolar

Veriler üzerinde yoğun hesaplama yapma basitleştirildi

E-tablolarda güçlü işlevler ve formüllerle hesaplamalar gerçekleştirin. Ayrıca, gelişmiş grafikler ekleyebilir, özet tablo raporları oluşturabilir, filtreler ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Tüm popüler dosya türleri ile çalışır

Microsoft Excel® dosyaları da dahil olmak üzere, mevcut e-tabloları anında düzenlenebilir hale getirmek için içe aktarın ve dönüştürün. E-tabloları .xlsx, .csv, .html, .ods, .pdf veya .txt biçiminde dışa aktarın.

Herhangi bir cihazdan çalışmaya devam edin

Nerede olursanız olun, telefonunuzdan veya tabletinizden e-tablolar oluşturun, düzenleyin ve paylaşın. Çevrimdışı olsanız bile E-tablolarla çalışın.

Yorum yapma, sohbet etme ve gerçek zamanlı düzenleme

Bireylere veya gruplara e-tabloları düzenleme, görüntüleme veya e-tablolara yorum ekleme izinleri verin. Aynı anda çalışabilir hatta kişilerin yaptıkları değişiklikleri daha onlar yazarken görebilirsiniz. Dosya gönderip almanıza gerek yoktur.

E-tablolarla entegre edilmiş kullanımı kolay formlar

Bir anket oluşturup web sitenize yerleştirin veya işyerinde soru formu dağıtın. Formunuzun sonuçları inceleme ve analiz için doğrudan Google E-Tablolar'a gider.

Eklentiler E-Tabloları daha da güçlü hale getirir

Daha zengin biçimlendirme, iş akışı kuralları ve daha fazlasını eklemek için üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulan araçlar bulun. Kendi alan adınız için kendi özel eklentilerinizi de oluşturabilirsiniz.