Drive

Drive

Dosyaları kolayca depolayın, senkronize edin ve paylaşın

İhtiyaç duyduğunuz kadar depolama alanı alın

Drive ve Gmail arasında paylaşılan, kullanıcı başına 30 GB depolama alanı, verileriniz için oldukça geniş bir alan anlamına gelir. Bu yeterli olmazsa kullanıcı başına aylık 10 ABD doları fiyatla sınırsız depolama alanı planımızı satın alabilirsiniz. 5'ten az kullanıcısı olan hesaplar kullanıcı başına 1 TB depolama alanı alır.

Dosyaları otomatik olarak bilgisayarınızla senkronize edin

Dosyalarınızın tümünü veya bir bölümünü bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre senkronize edin. Yerel olarak cihazlarınızda yaptığınız tüm değişiklikler Drive'a, Drive'da yaptığınız değişiklikler de cihazlarınıza otomatik olarak yansıtılır.

Ekstra yazılım satın almadan dosyaları görüntüleyin

Bir dosyayı açmanız gerekiyor ancak gerekli yazılım yüklü değil mi? Videolar, resimler, Microsoft Office dokümanları, e-tablolar ve PDF'ler dahil olmak üzere 40'tan fazla popüler dosya biçimini görüntüleyin.

Google destekli arama

Klasörlerin içinde bulunan önemli belgeleri acele içinde aramak zorunda kalmayın. Doğru dosyayı getirmek için birkaç anahtar sözcük yazmanız yeterlidir, bu elle yazılmış notların bulunduğu bir resim veya PDF bile olabilir.

Yönetilmesi kolay paylaşım denetimleri

Paylaşmaya karar verene kadar dosyaları özel tutun. Birden çok kopyadan ve dosya birleştirmeden kaçınarak indirme, düzenleme, yorumlama veya görüntüleme izni verin.

Drive’ı genişletmek için üçüncü taraf uygulamalar

E-imzalar için DocuSign, modeller için LucidCharts ve proje yönetimi için Smartsheets dahil olmak üzere işleri doğrudan Drive'dan halletmek amacıyla yüzlerce entegre uygulama kullanabilirsiniz.