Dokümanlar

Dokümanlar

Ekipler için kelime işlemci

Yorum yapma, sohbet etme ve gerçek zamanlı düzenleme

Ekip arkadaşlarınızla veya şirketinizin dışındaki kişilerle tek dosya üzerinde çalışın. Diğer kişiler yazarken düzenlemeleri görün, yerleşik sohbet üzerinden haberleşin ve yorumlar ekleyerek sorular sorun.

Tüm popüler dosya türleri ile çalışır

Microsoft® Word ve PDF dosyaları da dahil olmak üzere dokümanlarınızı hemen düzenlenebilir hale getirmek için içe aktarın. Çalışmanızı .docx, .pdf, .odt, .rtf, .txt veya .html biçiminde dışa aktarın.

Sınırsız düzeltme geçmişi

Dokümanlarınızda yapılan değişiklikleri izleyin ve istemediğiniz değişiklikleri geri alın. Önceki sürümler süresiz olarak saklanır ve bunlar depolama alanı hesaplamanıza dahil edilmez.

İnternet olsa da olmasa da cihazlar arasında çalışın

iPhone, iPad veya Android cihazlarınızdan dokümanlar oluşturun, düzenleyin ve paylaşın. Çevrimdışı olduğunuz zamanlarda bile Dokümanlar'da çalışmak üzere Mac veya PC için Chrome'u kullanın.

Yönetilmesi kolay paylaşım denetimleri

Dokümanlarınıza ve klasörlerinize kimlerin erişebileceğine siz karar verirsiniz. Bireylere veya gruplara düzenleme, görüntüleme veya yalnızca yorum yapma hakkı verin.

Üçüncü taraf eklentileriyle daha çok şey yapın

Doğrudan Dokümanlar'ın içinden konu araştırması yapın, sözcükler tanımlayın ve alıntılar ekleyin. Entegre eklentilerle Dokümanlar'ın işlevlerini gelişmiş biçimlendirme, posta birleştirme ve daha fazlası ile genişletebilirsiniz.