Birlikte çalışın

Birlikte daha iyi çalışın

Google Apps, çalışanlar, iş ortakları, satıcılar ve diğer herkes için ekipler, şirketler ve konumlar arasında kolayca ortak çalışma imkanı sunarak sizin ve çalışanlarınızın daha hızlı ve daha akıllı çalışmanıza yardımcı olur.

Google Apps dokümanlar, e-tablolar, sunular ve diğerleri gibi pek çok dosya türünü gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza ve düzenlemenize olanak sağlar. Bir dosyanın birden çok sürümü için e-posta yazışması yaparak zaman kaybetmekten kurtulun: Dokümanları bulutta kaydetmek herkesin otomatik olarak tüm dosyaların en son sürümüne erişmesini sağlar. Mantıklı olan da bu değil mi?

Gerçek zamanlı olarak birlikte çalışın

Google Dokümanlar’ı kullanırken yalnızca birkaç tıklamayla dosya paylaşırsınız ve ekibinizin tüm üyeleri dokümanların, e-tabloların veya sunuların doğru sürümüne erişebilir. Tüm kullanıcılar aynı belge üzerinde aynı anda çalışabilir ve düzenleme yapabilir. Takip edemediğiniz e-posta eklerine ve belge sürümlerine son!

Mesafeleri aşarak birlikte çalışın

Dünyanın ayrı uçlarında bile olsanız iş arkadaşlarınızla sanki aynı odada gibi çalışın. Doğrudan Gmail gelen kutunuzdan herhangi bir hazırlık gerekmeden görüntülü sohbetler ayarlayabilir ya da aynı dokümanı açıp sanki iş arkadaşınızla aynı bilgisayarda çalışıyormuş gibi dokümanı birlikte düzenleyebilirsiniz.

Kuruluşlar arasında birlikte çalışın

Google Apps iş ortaklarınız, satıcılarınız ve müşterilerinizle tıpkı iş arkadaşlarınızla çalıştığınız gibi çalışmanıza yardımcı olur. Şirketinizin dışındaki kullanıcılarla toplantılar planlamak, doküman paylaşmak, görüntülü sohbet gerçekleştirmek ve proje siteleri oluşturmak gibi işleri yapabilirsiniz.