Bağlantıda kalın

Nerede olursanız olun bağlantıda kalın

Google Apps’ta tüm çalışmalarınız otomatik olarak bulutta kaydedilir. Dünyanın neresinde ve hangi cihazı kullanıyor olursanız olun e-postalarınıza, takviminize, dokümanlarınıza ve sitelerinize erişiminiz vardır ve güvenle çalışabilirsiniz.

İşletmeniz açısından bu, tüm çalışanlarınızın ve birlikte iş yaptığınız herkesin İnternet bağlantılı tüm cihazlardan ve her yerden verimli olabileceği anlamına gelir.

Ekibinizi ofis odalarından kurtarın

Web tarayıcısı olan tüm cihazlardan (bilgisayarınız, telefonunuz ya da tabletiniz) çalışmalarınıza erişin ve ofis dışındayken bile verimli olun. Çocuğunuzun futbol maçındayken bir toplantıya mı katılmanız gerekiyor? Havaalanında uçağınızı beklerken bir e-tabloyu mu düzenleyeceksiniz? Bir otelin iş merkezi bilgisayarından e-posta mı yanıtlayacaksınız? Nerede olursanız olun, hangi cihazı kullanırsanız kullanın Google Apps, üzerinde çalıştığınız projelerle ve birlikte çalıştığınız kullanıcılarla bağlantıda kalmanızı kolaylaştırır.

Android cihazınızda

Google uygulamaları çoğu Android cihazda önceden yüklenmiş olarak gelir. Android telefonunuzda Google Apps kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açtığınızda e-postalarınız, takviminiz ve kişileriniz otomatik olarak senkronize edilir. Ayrıca telefonunuzdan Google Talk uygulamasını kullanarak anlık mesaj gönderip alabilir veya görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Ayrıca, yöneticiler işletme bilgilerinizi güvende tutmak üzere tasarlanmış cihaz yönetim politikaları seçebilir. Bu politikalar, kayıp veya çalınmış cihazlardaki verileri uzaktan silme, cihaz şifresi gerektirme, şifre zorluğu şartları belirleme özelliklerini ve daha fazlasını içerir.

iPhone cihazınızda

Google Sync; Google Apps ile iPhone ve iPad’deki Gmail, Google Takvim ve Google Contacts uygulamaları arasında iki yönlü senkronizasyon sağlar.
Ayrıca, yöneticiler işletme bilgilerinizi güvende tutmak üzere tasarlanmış mobil cihaz yönetim politikaları seçebilir. Bu politikalar, kayıp veya çalınmış cihazlardaki verileri uzaktan silme, cihaz şifresi gerektirme, şifre zorluğu şartları belirleme özelliklerini ve daha fazlasını içerir.

Blackberry cihazınızda

Google Apps; BlackBerry Enterprise Server ile entegre olarak BlackBerry cihazlarda Google Apps ve E-posta, Takvim ve Kişiler uygulamaları arasında iki yönlü senkronizasyonu destekler.

BlackBerry Enterprise Server için Google Apps Connector ile yöneticiler, işletme bilgilerinizi güvende tutmak için tasarlanmış cihaz yönetim politikaları seçebilir. Bu politikalar kayıp veya çalınan cihazlardaki verileri uzaktan silme, cihaz şifresi gerektirme, şifre zorluğu şartları koyma özelliklerini ve daha fazlasını içerir.

Windows Phone cihazınızda

Google Sync; Google Apps ile Windows Mobile cihazlarındaki Gmail, Google Takvim ve Google Contacts uygulamaları arasında iki yönlü senkronizasyon sağlar.

Ayrıca, yöneticiler işletme bilgilerinizi güvende tutmak üzere tasarlanmış cihaz yönetim politikaları seçebilir. Bu politikalar, kayıp veya çalınmış cihazlardaki verileri uzaktan silme, cihaz şifresi gerektirme, şifre zorluğu şartları belirleme özelliklerini ve daha fazlasını içerir.

Tarayıcısı olan tüm telefonlardan

Gmail, Google Takvim ve Google dokümanlar, kullanımı kolaylaştırılmış mobil web deneyimleri olarak kullanılabilir. Bu web uygulamaları özellikle telefon ve tablet gibi küçük ekranlı cihazlarda çalışmak ve mobil cihazların tipik özelliği olan daha yavaş veri bağlantısıyla bile iyi performans vermek üzere tasarlandı. Kolay erişim için telefonunuzun tarayıcısında google.com/m adresine yer işareti koyun ve ana ekranınıza bir kısayol ekleyin.